VÝMĚNA JÍZDNÍCH KOL

Chcete pořizovat kolo? Vyměňte své staré za zánovní

Rádi byste si pořídili lepší, kvalitnější a rychlejší kolo než máte nyní doma? A víte, že můžete své staré kolo vyměnit za zánovní značkový model? Využijte možnosti výměny kol u KM Bikes. Vaše staré kolo vykoupíme a rovnou si vyberete zánovní model přesně podle vašich požadavků. Vše snadno na jednom místě a za výhodnou cenu!

 

Kdy mi vyměníte kolo?

Starou skládačku po dědečkovi u nás nehledejte. V KM Bikes vykupujeme pouze kvalitní značková kola s jasným původem, jejichž pořizovací cena je od 30 tisíc výše. Leží vám doma takové kolo bez využití? Není nic jednoduššího než ho nafotit a nabídnout nám ho k výkupu. Stačí nám znát jen několik informací. Co konkrétně? Zajímá nás především

  • samotný původ kola (tedy například značka, model a rok výroby),
  • jeho stáří a kolik kilometrů celkem jste na něm najezdili,
  • stručně popište jednotlivé komponenty,
  • a nakonec nám sdělte i své subjektivní zhodnocení stavu kola a představu o jeho výkupní ceně.

Pokud jste si vybrali na našem e-shopu jiný model, za který byste kolo rádi vyměnili, nezapomeňte přiložit i odkaz na něj.  Tento e-mail nám pošlete na info@kmbikes.cz.

 

Poslal jsem nabídku, a co dále?

Jakmile dostaneme váš e-mail, pečlivě jej pročteme a podle dodaných informací posoudíme skutečnou hodnotu kola. Následně vás kontaktujeme nazpět s pozvánkou, abyste se zastavili za námi na prodejnu. Sem nám dovezete své staré kolo a zároveň si vyzkoušíte to, které vám padlo do oka. Přeskočila jiskra a už teď víte, že si budete s novým modelem rozumět? Pak nám nic nebrání ve výměně kola. Výkupní cenu vašeho starého kola odečteme od ceny zánovního modelu, se kterým odjedete domů.

Veškerá kola KM Bikes osobně testujeme.

 

>> MÁM ZÁJEM O VÝMĚNU KOLA <<

Nevybrali jste si? Volejte, nebo pište!

V případě, že jste si nevybrali z naší aktuální nabídky, dejte nám vědět co hledáte a my uděláme vše pro to, abychom Vám Vaše přání co nejrychleji splnili.

image/svg+xml

Nevíte si rady?
Pomůžeme vám

image/svg+xml

Prodáno přes 600 kol
bez reklamací!

image/svg+xml

Otestuj si kolo
ZDARMA

image/svg+xml

Od 2 kol
výrazná sleva