ODKUD KOLA POCHÁZÍ?

Původ všech kol, která KM BIKES prodává, je výhradně z České republiky od prověřených majitelů. Se všemi původními majiteli je podepsána při výkupu řádná kupní smlouva. Ve většině případů získáme i původní prodejní doklad nebo záruční list. Kolo je následně testováno, zda splnilo podmínky dohodnuté při výkupu.

 

JAKÁ JE ZÁRUKA NA ZAKOUPENÉ KOLO?

KM BIKES poskytuje záruku na nepřítomnost skrytých vad. Neposkytuje ale záruku na opotřebení jízdního kola. Komponenty jsou u jednotlivých kol vypsány v popisu a je jím a stavu kola přizpůsobena prodejní cena.

 

JAKÁ JE JISTOTA, ŽE KOLO NENÍ KRADENÉ?

KM BIKES nevykupuje v žádném případě zboží s nejasným původem. Ke každému kolu sepisujeme kupní smlouvu a často je dodán i původní záruční list. Spolehlivost dokazujeme již více než 600 prodanými koly bez jakýchkoli komplikací.

 

JAK SE ŘEŠÍ PŘÍPADNÁ REKLAMACE?

Pokud by se Vám na dodaném kolu přece jen cokoli nezdálo, kontaktujte nás, určitě najdeme nejvhodnější řešení. Oporou je vám řešení reklamací v rámci zákonného obchodního vztahu, který je řešen obchodními podmínkami.

 

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi vše probereme.

 

Nevybrali jste si? Volejte, nebo pište!

V případě, že jste si nevybrali z naší aktuální nabídky, dejte nám vědět co hledáte a my uděláme vše pro to, abychom Vám Vaše přání co nejrychleji splnili.

image/svg+xml

Nevíte si rady?
Pomůžeme vám

image/svg+xml

Prodáno přes 600 kol
bez reklamací!

image/svg+xml

Otestuj si kolo
ZDARMA

image/svg+xml

Od 2 kol
výrazná sleva