O KM BIKES

Jsem Michal Krejčí a kola jsou zkrátka můj život. Celý můj příběh se píše už od dětství, kdy mi kolo sloužilo jako spolehlivý dopravní prostředek. Jeho pravé kouzlo jsem však poznal až v roce 2008, kdy jsem si pořídil svůj první silniční model. Zalíbila se mi tehdy italská značka Vicini. Kolo při projížďce doslova proplouvalo vzduchem. Navíc mělo rám zhotovený z lehkého a odolného karbonu a komponenty Shimano Dura Ace. Jednoduše řečeno, bylo to žihadlo a každý výjezd na něm pro mě představoval velkou radost. Silniční cyklistika se mi rychle dostala pod kůži a zanedlouho už jsem pokukoval i po té horské. Jízda v terénu a mimo silnice plná adrenalinu se pro mě stala doslova návykovou. Rok 2015 se pro mě a mou kariéru stal zcela zlomovým. Rozhodl jsem se, že chci toto své nadšení do kol šířit i mezi lidmi. Z koníčka se tak stala práce na plný úvazek. A založil jsem firmu KM Bikes.

Prodávám a vykupuji kvalitní použitá kola a snažím se zpřístupnit cyklistiku všem, kteří o ni mají zájem.


Zabýváme se prodejem  a nákupem jízdních kol všech typů a značek. Máte jedinečnou příležitost si zakoupit kvalitní kolo za zlomek pořizovací ceny. Na základě dohody se zákazníkem je možné opatřit konkrétní kolo dle Vašich představ.
Jestliže máte konkrétní požadavky k námi nabízeným službám nebo v případě Vašeho zájmu o více informací, zašlete nám e-mail na adresu: info@kmbikes.cz.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Nevybrali jste si? Volejte, nebo pište!

V případě, že jste si nevybrali z naší aktuální nabídky, dejte nám vědět co hledáte a my uděláme vše pro to, abychom Vám Vaše přání co nejrychleji splnili.

image/svg+xml

Nevíte si rady?
Pomůžeme vám

image/svg+xml

Prodáno přes 600 kol
bez reklamací!

image/svg+xml

Otestuj si kolo
ZDARMA

image/svg+xml

Od 2 kol
výrazná sleva