Přijďte si kolo vyzkoušet

01/10/2020
Přijďte si kolo vyzkoušet

Kola, která nabízíme, vzbuzují v lidech nejrůznější představy. Určitě se shodneme, že koupit kolo pouze na základě dojmu z fotografie na našem webu, je poněkud riskantní. Naše kolo je vždy dobré si osahat, sednout na něj – a ano, projet si ho. Proto je součástí nabídky KM Bikes možnost vyzkoušení kola, přičemž rádi pomůžeme s nastavením např. výšky sedadla, ale i jiných měnitelných komponentů jízdních kol.

Jsme si ostatně vědomi dvou věcí: cena našich repasovaných kol není zanedbatelná; jelikož se jedná o kola repasovaná, proto každé naše kolo je svébytný originál, který je právě proto nutné „pocítit“ a zjistit, jestli k vám „pasuje“.

MOŽNOSTI OTESTOVÁNÍ NAŠICH KOL

Úplný základ je, aby se vám kolo líbilo a zaujalo vás už na první pohled. Po osahání a potěžkání je dobré s námi ústně zkonzultovat jeho přednosti a porovnat ho s vašimi očekáváními a potřebami. Pokud projevíte o otestování zájem, nabízíme několik možností. Jelikož se nejedná o několikaminutovou záležitost – a my vám k ní nabídneme dobrou kávu anebo sklenici pramenité vody – bývá dobré se s námi kontaktovat a domluvit na konkrétní den a hodinu.

Nejjednodušší a zcela bezplatný způsob testování přímo u nás je kratší projížďka v blízkosti prodejny, při které si od vás s dovolením půjčíme občanský průkaz. Budete si tak moci vyzkoušet alespoň chvilkový posed, šlapání a zjistíte si první dojem z kola. Při té příležitosti bude lepší vyzkoušet kola dvě až tři, už jen pro „pouhé“ srovnání. Občas prostě není to kolo, které se Vám nejvíce líbí, pro vás to pravé ořechové.

Pokud si vytipované kolo budete chtít více projet, u nás v Petrovicích u Třebíče je to bezpečně možné – ať už si budete chtít vyzkoušet kola horská, nebo silniční, terény jsou u nás vhodné na komplexní testování. Rádi Vám samozřejmě poradíme trasu. Případně, pokud si budete přát náš doprovod, můžeme jet s Vámi, avšak maximálně na hodinu, máme spoustu práce.

POKUD NEBUDETE ANI PAK SPOKOJENI?

Pokud by vám z naší aktuální nabídky po vyzkoušení kolo „něčím nesedlo“, u nás v KM Bikes vám můžeme kolo částečně uzpůsobit na míru drobnějšími úpravami. Ať už změnou sedla, výměnou představce či jinými podobnými a spíše kosmetickými zásahy do kola. Určitě ale neskládáme kola vysloveně na míru, pracujeme s vykoupenými koly, která dle našeho nejlepšího úsudku oživujeme. Každopádně platí: na vás a Vaše cyklistická přání se moc těšíme. Vynasnažíme se co nejvíce, abychom vám je splnili a aby vaše eventuální testovací zážitky byly pokud možno příjemné.