Nákup & prodej

Nákup


Pokud potřebujete prodat rychle Vaše jízdní kolo, jsme schopni jej vykoupit za nejlepší možnou cenu. V případě, že si budete kupovat nové kolo od nás, bude Vám nabídnuta výkupní cena ještě výhodnější.
Máte jízdní kolo a potřebujete jej rychle prodat? Stačí zaslat fotografie a popis kola na email info@kmbikes.cz  a my Vám sdělíme možnou výkupní cenu. Nabízíme samozřejmě velmi rychlé jednání a platbu v hotovosti. Máme zájem pouze o kola vyšších tříd s jasným původem.

Prodej


Zabýváme se prodejem kvalitních ojetých kol všech typů a značek.  Nabízíme kvalitní a prověřené jízdní kola, která pečlivě vybíráme a kontrolujeme.
Pokud nenaleznete v naší aktuální nabídce kolo Vašich snů, stačí nám pouze sdělit na email info@kmbikes , Vaše požadavky (např. značku, model, výbavu, atd.) a my se Vám pokusíme poptávané kolo nabídnout v nejkratší  možné době. Popř. můžete využít poptávací formulář přímo na našich stránkách viz.kmbikes.cz.  Tato  „objednávka“ je zcela  nezávazná a ničím podmíněná.
Po dohodě je možné i zaslání kola na dobírku přes Českou poštu. Kolo je rozděláno a zasláno ve speciální krabici, aby se při přepravě nepoškodilo. Tato služba je zpoplatněna navýšením ceny kola o 450kč.